Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda (2003)

Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda 2019-01-18 13:06:00

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Dickie Roberts: Former Child Star

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 2003-09-05

Data premiery DVD

  • 2003-09-05

Box office

  • $22,715,908

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Dickie Roberts (David Spade) - była dziecięca gwiazda postanawia w wieku 35 lat powrócić do show-biznesu rolą "przeciętnego faceta". Jednak mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nigdy nie miał normalnego dzieciństwa ani życia. Decyduje się więc dobrze przygotować do kreacji i zatrudnić rodzinę składającą się ze zwyczajnych rodziców oraz rodzeństwa, aby odtworzyć i poznać, jak smakuje "normalne życie".

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dickie roberts: kiedyś gwiazda online. Reżyserem filmu jest Sam Weisman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 05 wrzesień 2003. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.