Dischord (2001)

Dischord 2019-03-17 10:03:28

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dischord" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Data premiery DVD

Studio

  • Artistic License

Zarys fabuły

Opowieść o utalentowanej skrzypaczce rockowej Gipsy, która razem z mężem, cenionym kompozytorem muzyki New Age w trakcie trasy koncertowej, w momencie największych sukcesów i u szczytu popularności, nagle decyduje się zniknąć ze sceny. Wyjeżdża z mężem na odludną Cape Cod. Niestety ich spokój burzy przybycie brata jej męża, Jimmy`ego który uciekając przed swoją przeszłością, chce ukryć się z powodu zamordowania swej dziewczyny. Wolna dusza Gipsy powoduje że nieoczekiwanie Jimmy zbliża się do niej, a tym czasem pewien doświadczony detektyw zbliża się tropiąc Jimmy`ego. Film z dramatu zwolna przemienia się w thriller, pod koniec budząc niemałe emocje. Niezwykłe zdjęcia, oryginalna muzyka to dodatkowe walory tego interesującego filmu..

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dischord online. Reżyserem filmu jest Mark Wilkinson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 42 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dischord" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dischord" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.