Doktor Sen (2019)

Doktor Sen 2019-08-19 07:16:45

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Doktor Sen" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Doctor Sleep

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Data premiery

  • 2019-11-08

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

"Doktor sen" to dreszczowiec oparty na zdarzeniach z horroru "Lśnienie". Opowiada on losy dorosłego Dannego Torrence, który poznaje dziewczynkę. Dziewczynka ta ma takie same zdolności co Danny. Będzie za wszelką cenę ją chronił przed kultem, który zajmuje się polowaniem na dzieci z jakimiś mocami. W filmie wystąpią między innymi: Ewan McGregor, Zackary Momoh, Bruce Greenwood, Emily Alyn Lind, Alexandra Essoe, Carl Lumbly, Rebecca Ferguson, Cliff Curtis, Robert Longstreet, Carel Struycken.

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w "Lśnieniu". Dorosły już Dan Torrence (Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film doktor sen online. Reżyserem filmu jest Mike Flanagan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Premiera miała miejsce w piątek 08 listopad 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Doktor Sen" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Doktor Sen" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.