Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2018)

Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2018-11-30 12:45:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Nutcracker and the Four Realms

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 39 min.

Data premiery

  • 2018-11-02

Data premiery DVD

  • 2018-11-02

Studio

  • Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Młoda dziewczyna zostaje przeniesiona do magicznego świata żołnierzy z piernika i armii myszy.

Młoda dziewczyna zostaje przeniesiona do magicznego świata piernikowych żołnierzy i armii myszy.

Recenzja

Widziałem to z moją rodziną i wszyscy nie spodziewaliśmy się zbyt wiele z powodu niskich wyników od krytyków, ale w końcu wszyscy naprawdę nam się to podobało! Muzyka, efekty specjalne, kostiumy i scenografia połączyły się, aby stworzyć magię na dużym ekranie. Fragmenty tańca i hołd złożony oryginalnemu baletowi zostały pięknie wykonane i idealnie wkomponowane w historię. Historia sama w sobie mogła być przewidywalna, ale nadal miała spory udział w zakrętach i była wciąż pełna serca i ducha Bożego Narodzenia. Podobały mi się podnoszące na duchu tematy wplecione w historię o rodzinie, radzenie sobie z utratą bliskich i nie osądzanie pozorów. Nadal nie rozumiem złych recenzji krytyków, ale jako przypadkowy filmowiec, który jest po prostu nieco zaznajomiony z oryginalną historią dziadka do orzechów, uwielbiam to opowiadanie i zdecydowanie polecam je, zwłaszcza na sezon urlopowy. (Nie zgodziłem się na złe recenzje tak bardzo, że stworzyłem konto JUST, aby to napisać, haha)

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dziadek do orzechów i cztery królestwa online. Reżyserem filmu jest Joe Johnston. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 1 godz. 39 min. Premiera miała miejsce w piątek 02 listopad 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.