Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca (1999)

Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca 2019-03-16 17:57:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Children of the Corn 666: Isaac's Return

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 22 min.

Data premiery

  • 1999-10-19

Data premiery DVD

  • 1999-10-19

Studio

  • Miramax

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

W małym amerykańskim miasteczku wszyscy pamiętają wydarzenia sprzed lat. Sekta stworzona przez Isaaca składała ofiary z ludzi. Minęły lata, a Isaac pogrążony w śpiączce przebywa w miejscowym szpitalu. Czy gdy się obudzi, nadejdzie czas wypełnienia mrocznej przepowiedni?

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dzieci kukurydzy 6: powrót isaaca online. Reżyserem filmu jest Kari Skogland. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 22 min. Premiera miała miejsce w wtorek 19 październik 1999. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.