Dzieci kukurydzy 7: Objawienie (2001)

Dzieci kukurydzy 7: Objawienie 2020-02-28 19:31:59

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dzieci kukurydzy 7: Objawienie" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Children of the Corn: Revelation

Czas trwania

  • 1 godz. 22 min.

Data premiery

  • 2001-10-09

Data premiery DVD

  • 2001-10-09

Studio

  • Miramax

Kategoria wiekowa

  • R

Zarys fabuły

Jamie (Claudette Mink) zaniepokojona brakiem kontaktu z ukochaną babcią przyjeżdża do jej rodzinnego miasta. Gdy zastaje... więcej Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dzieci kukurydzy 7: objawienie online. Cały film trwa około 1 godz. 22 min. Premiera miała miejsce w wtorek 09 październik 2001. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dzieci kukurydzy 7: Objawienie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dzieci kukurydzy 7: Objawienie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.