Dzieci kukurydzy V: Pola grozy (1998)

Dzieci kukurydzy V: Pola grozy 2019-03-17 10:23:26

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dzieci kukurydzy V: Pola grozy" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Children of the Corn V: Fields of Terror

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 23 min.

Data premiery

  • 1998-06-21

Data premiery DVD

  • 1998-06-21

Studio

  • Miramax

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Grupa nastolatków podróżuje samochodem. Ze względu na awarię pojazdu szukają noclegu. Znajdują małą chatkę położoną wśród kukurydzianych pól. Nocą ku swemu przerażeniu odkrywają, że ktoś podpalił ich auto. Niebawem odnajdują też zwłoki swoich przyjaciół. Zaalarmowana policja radzi nastolatkom wyjechać z miasta pierwszym autobusem. Troje z nich decyduje się posłuchać rady. Tylko Allison chce zostać. Dotarła do niej bowiem informacja, że w grupie buszujących wśród kukurydzy zagadkowych, nieprzyjaznych dzieci znajduje się jej brat.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dzieci kukurydzy v: pola grozy online. Reżyserem filmu jest Ethan Wiley. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 23 min. Premiera miała miejsce w niedziela 21 czerwiec 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dzieci kukurydzy V: Pola grozy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dzieci kukurydzy V: Pola grozy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.