Dziękujemy za palenie (2005)

Dziękujemy za palenie 2018-12-31 07:39:56

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dziękujemy za palenie" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Thank You for Smoking

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 2006-04-14

Data premiery DVD

  • 2006-04-14

Box office

  • $24,800,000

Studio

  • Fox Searchlight

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Jeden z największych koncernów tytoniowych w celu zwiększenia obrotów zatrudnia nowego rzecznika prasowego - eksperta w swoim fachu - Nicka Naylora. Trudno jest jednak być "twarzą" koncernu tytoniowego, jeśli chce się pozostać autorytetem dla dwunastoletniego syna. Nick musi sprostać temu wyzwaniu.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dziękujemy za palenie online. Reżyserem filmu jest Jason Reitman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w piątek 14 kwiecień 2006. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dziękujemy za palenie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dziękujemy za palenie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.