Dziennik mordercy (1996)

Dziennik mordercy 2018-12-01 00:04:06

Źródło: filmweb.pl

Film "Dziennik mordercy" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Killer: A Journal of Murder

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 31 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Carl Panzram (James Woods) odsiaduje w więzieniu w Leavenworth wyrok za włamanie. Pewnego dnia zostaje brutalnie pobity przez jednego z wartowników. Udaje mu się przeżyć dzięki litości jednego z nich, Henry'ego Lessera (Robert Sean Leonard). Z czasem mężczyźni zostają przyjaciółmi. Strażnik namawia skazanego, aby napisał w areszcie historię swojego życia. Wówczas dowiaduje się, że Carl niegdyś był kimś więcej niż drobnym włamywaczem...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dziennik mordercy online. Reżyserem filmu jest Tim Metcalfe. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 1 godz. 31 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dziennik mordercy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dziennik mordercy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.