Dżungla (2017)

Dżungla 2018-11-30 16:50:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dżungla" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Jungle

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 55 min.

Data premiery

  • 2017-10-20

Data premiery DVD

  • 2017-10-20

Studio

  • Momentum Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Grupa przyjaciół pod opieką przewodnika wyrusza do boliwijskiej dżungli, by odnaleźć ukrytą w dziczy wioskę Indian. Wskutek nieprzewidzianych wydarzeń ekspedycja, która miała być przygodą życia, zamienia się w koszmar. Oddzielony od grupy Yossi (Daniel Radcliffe), cudem unika śmierci, ale gubi się w środku zielonego piekła. Pozbawiony jakiejkolwiek pomocy i zapasów, ma jeden cel. Przetrwać!

Grupa przyjaciół dołącza do przewodnika po boliwijskiej dżungli w poszukiwaniu indyjskiej wioski. Mężczyźni szybko zdali sobie sprawę, że dżungla jest trudnym miejscem do bycia.

Recenzja

To był bardzo ekscytujący film z piękną scenerią, ale trudno było wczuć się w trzech głównych bohaterów. Najpierw do postaci Daniela Radcliffe podchodzi na ulicy facet, który brzmi jak wężowy sprzedawca ropy naftowej, z opowieściami o zagubionych plemionach dżungli i o tafli złota, a także trudnodostępną ofertą jego usług jako przewodnika w wędrówce po dżungli. To było jak oglądanie kogoś upadku na oszustwo telefoniczne i trudno było sobie wyobrazić, że ktoś jest tak naiwny i łatwowierny. Radcliffe ma pewne początkowe trudności ze sprzedażą swoich dwóch przyjaciół, szwajcarskiego nauczyciela szkolnego i fotografa, na całym pomyśle dżungli przygody, ale ostatecznie zgadzają się iść razem. Przewodnik i jego trzech początkujących poszukiwaczy przygód wsiąść do odległej dżungli, a następnie udać się na piechotę. Przewodnik posiada pistolet i maczetę. Nikt inny nie ma broni do ochrony ani maczety, która mogłaby pomóc w włamaniu się do dżungli. To była natychmiastowa czerwona flaga - kto by wszedł do dżungli bez broni i maczety! Po dniach chodzenia w mokrym obuwiu, jeden z przyjaciół, szwajcarski nauczyciel w szkole, rozwija przerażającą infekcję stóp. Jego dwaj przyjaciele są nie tylko niesympatyczni, ale stają się otwarcie wrogo nastawieni i przestają z nim rozmawiać, gdy ma trudności z chodzeniem i spowalnia ich. W pewnym momencie nauczyciel siada na zewnątrz swojego namiotu płacząc po tym, jak wszyscy idą do łóżka, bo on jest w bólu, on się boi, a jego tak zwani przyjaciele są wprost okrutni wobec niego. To właśnie w tym momencie przewodnik sugeruje, aby odwrócić się i wrócić do cywilizacji, ale dwaj faceci bez bolesnych infekcji stóp odmawiają i rozwijać postawę. Wszyscy budują łódkę z bali, myśląc, że szybciej i łatwiej będzie zejść w dół rzeki, ale przewodnik wydaje się przerażony wodą, a gdy trzeba wrócić na brzeg, przewodnik się złości i mówi, że wraca na piechotę z kimkolwiek innym lub bez. Grupa oddziela się, gdy nauczyciel z bolesną infekcją stóp wraca z przewodnikiem do miasta. Pozostałe dwie idą....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dżungla online. Reżyserem filmu jest Greg McLean. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 55 min. Premiera miała miejsce w piątek 20 październik 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dżungla" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dżungla" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.