Emmanuelle 4 (1984)

Emmanuelle 4 2019-03-16 18:49:27

Źródło: filmweb.pl

Film "Emmanuelle 4" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Piękna Sylvia Kristel oraz zmysłowa modelka Mia Nygren w kolejnym filmie ze słynnego erotycznego cyklu Emmanuelle, by uciec przed zaborczą miłością dawnego kochanka postanawia poddać się operacji plastycznej. W ekskluzywnej brazylijskiej klinice chirurdzy dają jej nie tylko nową piękną twarz, ale także wspaniałe zmysłowe ciało. Kobieta postanawia rozpocząć w swoim życiu zupełnie nowy rozdział. Wyrusza więc na podbój Rio de Janeiro, gdzie czekają ją pikantne przygody w ramionach pięknych nieznajomych, a także znajomych, którzy nie rozpoznają jej w nowym ciele.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film emmanuelle 4 online. Reżyserem filmu jest Francis Leroi. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Emmanuelle 4" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Emmanuelle 4" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.