Empty Cradle (1993)

Empty Cradle 2019-03-16 12:55:44

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Empty Cradle" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 36 min.

Data premiery

  • 1993-10-03

Zobacz również

Zarys fabuły

Jane Morgan rodzi dziecko. Gdy budzi się następnego dnia rano, szpital upiera się, że jej synek zmarł przy porodzie. Jednak z wcześniej przeprowadzonych badań Jane wie, że miała córeczkę. Szpital nabiera wody w usta i twierdzi, że kobieta bredzi w wyniku szoku wywołanego stratą dziecka. Jane rozpoczyna walkę z systemem, by znaleźć dowody pomyłki szpitalu.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film empty cradle online. Reżyserem filmu jest Paul Schneider. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 36 min. Premiera miała miejsce w niedziela 03 październik 1993. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Empty Cradle" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Empty Cradle" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.