Epitafia (2004)

Epitafia 2018-12-01 05:58:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Epitafia" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Epitafios

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 48 min.

Zarys fabuły

Nauczyciel wziął za zakładników 4 uczniów chcąc aby administracja szkoły wysłuchała jego żądań. W wyniku wypadku uczniowie giną tamtej nocy. 5 lat później, ciało nauczyciela zostaje znalezione, przy dwóch grobach, które nosiły imiona trojga ludzi związanych bezpośrednio z tamtym incydentem. Zainteresowało to szczególnie Laurę Santini (psychologa) i Renzo Marqueza (policjanta, który odszedł ze służby po tym zdarzeniu i teraz pracuje jako taksówkarz). Idąc za wskazówkami zostawionymi na miejscu zbrodni, wkrótce się orientują, że osoba stojąca za tym, przez ostatnie 5 lat planowała serię morderstw. Ofiarami mieli być wszyscy zamieszani w szkolny incydent , na koniec żyjący Laura i Renzo.

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 Odcinek 1
1 2 Odcinek 2
1 3 Odcinek 3
1 4 Odcinek 4
1 5 Odcinek 5
1 6 Odcinek 6
1 7 Odcinek 7
1 8 Odcinek 8
1 9 Odcinek 9
1 10 Odcinek 10
1 11 Odcinek 11
1 12 Odcinek 12
1 13 Odcinek 13

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial epitafia online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 48 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Epitafia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Epitafia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.