Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera (2007)

Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera 2018-11-30 23:01:04

Źródło: filmweb.pl

Film "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • 4: Rise of the Silver Surfer

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

"Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera" to drugi film akcji na motywach popularnego komiksu cieszącego się wśród fanów gatunku opinią jednego z najlepszych w dziejach. Dalszy ciąg przygód czwórki kosmonautów, którzy w efekcie nieudanego eksperymentu z promieniowaniem kosmicznym zyskali nadludzką moc. Reed (Ioan Gruffudd), Susan (Jessica Alba), Johnny (Chris Evans) i Ben (Michael Chiklis) stają przed arcytrudnym wyzwaniem, gdy na ziemi pojawia się Srebrny Surfer (Doug Jones), tajemniczy wysłannik z kosmosu z zapowiedzią zniszczenia planety. Jego wyprawy dookoła świata wywołują spustoszenie. Czwórka przyjaciół musi rozwiązać tajemnicę, zanim ludzie stracą wszelką nadzieję.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film fantastyczna czwórka: narodziny srebrnego surfera online. Reżyserem filmu jest Tim Story. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Przygodowy. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.