Four Sons (1928)

Four Sons 2019-03-16 00:30:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Four Sons" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 1928-02-13

Data premiery DVD

  • 1928-02-13

Studio

  • 20th Century Fox Film Corporation

Kategoria wiekowa

  • PASSED

Zobacz również

Zarys fabuły

W Burgendorfie w Bawarii mieszkała sobie wdowa Bernle i jej czterech synów. Franz był żołnierzem, Johann pracował w kuźni, Andreas wypasał owce, a Joseph woził siano. Joseph notorycznie podpadał mieszkającemu w miasteczku majorowi Von Strommowi. Kiedy więc dostał propozycję pracy w USA skorzystał z niej. Jakiś czas później wybuchła wojna, podczas gdy Joseph, już żonaty z Anabelle, zastanawiał się co się dzieje w jego rodzinnym miasteczku, jego bracia wstąpili do armii. Kiedy jednak i Stany wkraczają do I Wojny Światowej, Joseph musi walczyć po stronie Ameryki, major Von Stomm ogłasza go zdrajcą, i szykanuje jego matkę, jako matkę zdrajcy ...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film four sons online. Reżyserem filmu jest John Ford. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 13 luty 1928. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Four Sons" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Four Sons" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.