Galaktyczny wojownik (1998)

Galaktyczny wojownik 2019-03-12 22:56:24

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Galaktyczny wojownik" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Soldier

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 39 min.

Data premiery

  • 1998-10-23

Data premiery DVD

  • 1998-10-23

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Sierżant Todd (Kurt Russell), od dzieciństwa wychowywany brutalnymi metodami, to niezawodny, bezlitosny i pozbawiony wyższych uczuć żołnierz, który bierze udział w wielu bitwach. W końcu jednak wraz ze swoim oddziałem zostaje zastąpiony genetycznie zmodyfikowanymi żołnierzami. Nikomu niepotrzebny sierżant trafia pod opiekę miejscowej ludności, gdzie zaczyna uczyć się okazywać ludzkie emocje.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film galaktyczny wojownik online. Reżyserem filmu jest Paul W.S. Anderson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 39 min. Premiera miała miejsce w piątek 23 październik 1998. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Galaktyczny wojownik" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Galaktyczny wojownik" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.