Gandahar (1988)

Gandahar 2019-03-14 20:56:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gandahar" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 23 min.

Data premiery

  • 1988-03-02

Studio

  • Miramax Films

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Gandahar to spokojna kraina rządzona przez królową Ambisextrę i jej Radę Kobiet. Ale już wkrótce kraj musi stawić czoła niezliczonym zastępom ferroidów, przybywających z przyszłości, żeby zniszczyć życie. Młody strażnik Sylvain zostaje wysłany z misją zbadania i zwyciężenia zagrożenia...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gandahar online. Reżyserem filmu jest René Laloux. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 23 min. Premiera miała miejsce w środa 02 marzec 1988. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gandahar" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gandahar" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.