Gang Olsena znowu w akcji (1977)

Gang Olsena znowu w akcji 2019-03-15 23:47:07

Źródło: filmweb.pl

Film "Gang Olsena znowu w akcji" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Olsen-Banden deruda'

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Egon Olsen i jego gang organiuzją kolejny skok. Przy pomocy speca od komputerów i talentu Egona udaje się. Jednakże konkurencja chce przejąć to co ukradli. To już dziewiąty film z tej serii.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gang olsena znowu w akcji online. Reżyserem filmu jest Erik Balling. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia kryminalna. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gang Olsena znowu w akcji" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gang Olsena znowu w akcji" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.