Gdybym była chłopcem (2017)

Gdybym była chłopcem 2018-12-01 03:27:22

Źródło: filmweb.pl

Film "Gdybym była chłopcem" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Si j'étais un homme

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Jeanne (Audrey Dana) jest kobietą po przejściach. Rozwiódł się z nią mąż, który zdradził ją z inną. Trzydziestokilkulatka ma dość facetów i obiecuje sobie, że przez jakiś czas nie będzie miała z nimi do czynienia. Postanawia skupić się na dzieciach i pracy. Pewnego dnia jednak dzieje się coś dziwnego. Kobieta budzi się rano i niespodziewanie odkrywa, że wyrósł jej penis. Zdesperowana, prosi o pomoc przyjaciółkę i lekarza. Perypetie trzydziestokilkuletniej paryżanki, która musi uporać się z pewnym delikatnym problemem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gdybym była chłopcem online. Reżyserem filmu jest Audrey Dana. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gdybym była chłopcem" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gdybym była chłopcem" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.