Geronimo: Amerykańska legenda (1993)

Geronimo: Amerykańska legenda 2018-11-30 20:34:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Geronimo: Amerykańska legenda" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Geronimo: An American Legend

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 55 min.

Data premiery

  • 1993-12-10

Data premiery DVD

  • 1993-12-10

Studio

  • Sony Pictures Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Apacze niechętnie wyrazili zgodę na osiedlenie się w rezerwacie utworzonym przez rząd USA. Nie wszyscy z nich są w stanie przystosować się do życia wśród farm kukurydzy, a w szczególności, Geronimo (Wes Studi). Indianin czuje się zawiedziony postawą rządu. Geronimo razem z garstką wojowników ucieka z rezerwatu.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film geronimo: amerykańska legenda online. Reżyserem filmu jest Walter Hill. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat historyczny. Cały film trwa około 1 godz. 55 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 grudzień 1993. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Geronimo: Amerykańska legenda" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Geronimo: Amerykańska legenda" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.