Ghoulies w koledżu (1991)

Ghoulies w koledżu 2019-03-16 12:19:48

Źródło: filmweb.pl

Film "Ghoulies w koledżu" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Ghoulies III: Ghoulies Go to College

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 34 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Małe demony powracają po raz trzeci. Tym razem te diabelskie zwierzaki wracaja do miasteczka uniwersyteckiego, gdzie sieją postrach wśród młodzieży i nauczycieli. Miasteczko już nigdy nie będzie takie jak dawniej...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ghoulies w koledżu online. Reżyserem filmu jest John Carl Buechler. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 34 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ghoulies w koledżu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ghoulies w koledżu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.