Gliniarz na Karaibach (1989)

Gliniarz na Karaibach 2019-03-14 23:13:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gliniarz na Karaibach" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Mighty Quinn

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 1989-02-17

Data premiery DVD

  • 1989-02-17

Studio

  • Twentieth Century Fox Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Detektyw Xavier Quinn Washington nie może niestety cieszyć się leniwie upływającymi, rozświetlonymi karaibskim słońcem dniami. Na spokojnej wysepce zostaje popełnione brutalne morderstwo. Głównym podejrzanym jest niejaki Maubee Townsend - przyjaciel Quinna z dzieciństwa. Nie wierząc w jego winę detektyw stara się rozwikłać sprawę. Na swej drodze spotyka całą gamę barwnych postaci - potencjalnych podejrzanych - wśród których jest kochanka zamordowanego, marząca o zostaniu piosenkarką Mimi Rogers, ekscentryczna wyznawczyni voodoo Esther Rolle i tajemniczy Amerykański turysta o wątpliwych intencjach M. Emmet Walsh. [opis dystrybutora]

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gliniarz na karaibach online. Reżyserem filmu jest Carl Schenkel. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Sensacyjny. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 17 luty 1989. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gliniarz na Karaibach" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gliniarz na Karaibach" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.