Głupcy (1997)

Głupcy 2019-03-16 00:43:29

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Głupcy" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Fools

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 31 min.

Data premiery

  • 1997-09-03

Zarys fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w Republice Południowej Afryki w 1990 roku, kiedy Nelson Mandela przebywał jeszcze w więzieniu. Nadużywający alkoholu nauczyciel historii, profesor Zamani - zaciekły przeciwnik apartheidu - organizuje obchody rocznicy masakry Zulusów. Lokalna społeczność wie jednak, że ten szanowany obywatel Charterston Township zgwałcił kilka lat temu jedną z uczennic, która przyszła mu podziękować za pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Tymczasem po ukończeniu studiów do miasteczka wraca brat skrzywdzonej dziewczyny, Zani. Chce on wstrząsnąć sumieniem mieszkańców i upomnieć się o sprawiedliwość...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film głupcy online. Reżyserem filmu jest Ramadan Suleman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 31 min. Premiera miała miejsce w środa 03 wrzesień 1997. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Głupcy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Głupcy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.