Gorzka siedemnastka (2016)

Gorzka siedemnastka 2018-12-01 18:58:11

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gorzka siedemnastka" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Edge of Seventeen

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 44 min.

Data premiery

  • 2016-11-18

Data premiery DVD

  • 2016-11-18

Box office

  • $14,260,193

Studio

  • STX Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Nastoletnia Nadine Franklin (Hailee Steinfeld) zmaga się z dorastaniem. Gdy jej starszy brat Darian (Blake Jenner) zaczyna spotykać się z jej najlepszą przyjaciółką Kristą (Haley Lu Richardson), dziewczyna czuje się osamotniona. Nadine poznaje Erwina (Hayden Szeto), który zostaje jej przyjacielem. Nastolatka, z pomocą nowego kolegi i swojego szkolnego mentora, pana Brunera (Woody Harrelson) zaczyna wierzyć, że jej życie nie jest aż tak okropne, jak dotąd uważała.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gorzka siedemnastka online. Reżyserem filmu jest Kelly Fremon. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 44 min. Premiera miała miejsce w piątek 18 listopad 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gorzka siedemnastka" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gorzka siedemnastka" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.