Gretchen the Greenhorn (1916)

Gretchen the Greenhorn 2019-03-16 22:15:23

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Gretchen the Greenhorn" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 58 min.

Data premiery

  • 1916-09-03

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film gretchen the greenhorn online. Reżyserem filmu jest Chester M. Franklin. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 58 min. Premiera miała miejsce w niedziela 03 wrzesień 1916. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Gretchen the Greenhorn" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Gretchen the Greenhorn" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.