Halo 4: Naprzód do świtu (2012)

Halo 4: Naprzód do świtu 2018-12-01 07:29:19

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Halo 4: Naprzód do świtu" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Halo 4: Forward Unto Dawn

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 31 min.

Data premiery

  • 2012-10-05

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Rok 2525. Ludzkość kolonizuje przestrzeń kosmiczną. Starannie wyselekcjonowana grupa kadetów trafia do centrum kształcenia dowództwa UNSC. Jeden z nich - Thomas Lasky (Tom Green) - ma wątpliwości, czy może zostać żołnierzem. Treningi kadetów przerywa niespodziewany atak obcych. Młodzi ludzie muszą stanąć do walki.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film halo 4: naprzód do świtu online. Reżyserem filmu jest Stewart Hendler. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 31 min. Premiera miała miejsce w piątek 05 październik 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Halo 4: Naprzód do świtu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Halo 4: Naprzód do świtu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.