Hangman's House (1928)

Hangman's House 2019-03-16 00:30:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Hangman's House" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 20 min.

Data premiery

  • 1928-05-13

Studio

  • Fox Film Corporation

Kategoria wiekowa

  • PASSED

Zobacz również

Zarys fabuły

Sędzia James O'Brien słynący z częstego wieszania ludzi zbliża się ku śmierci. Postanawia jednak wcześniej ustawić życie swojej córki i wydać ją z niejakiego Johna D`Arcy, którego ona nie za bardzo lubi. W tym czasie wraca do Irlandii wydalony patriota Hogan, który postanawia zemścić się na człowieku, który sprowokowała samobójstwo jego siostry. Tym człowiekiem był D`Arcy ...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film hangman's house online. Reżyserem filmu jest John Ford. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 20 min. Premiera miała miejsce w niedziela 13 maj 1928. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Hangman's House" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Hangman's House" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.