Haracz szarego dnia (1983)

Haracz szarego dnia 2019-03-13 23:04:03

Źródło: filmweb.pl

Film "Haracz szarego dnia" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 24 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Rok 1943. Grupa, w skład której wchodzą między innymi młody poeta Gonczar, jego przyjaciel Włodek i Zosia, otrzymuje pierwsze poważne zadanie: mają wysadzić w powietrze most kolejowy podczas przejazdu transportu wojskowego. Rozkaz zostaje wykonany, lecz okupiony wielkimi stratami. Włodek ginie w dworku, który Niemcy podpalają, w płomieniach tracą także życie niewinni mieszkańcy wsi, Zosia i Gonczar zaś stają przed plutonem egzekucyjnym, bo próba ich odbicia nie udaje się.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film haracz szarego dnia online. Reżyserem filmu jest Roman Wionczek. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Wojenny. Cały film trwa około 1 godz. 24 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Haracz szarego dnia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Haracz szarego dnia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.