Harry Potter i Czara Ognia (2005)

Harry Potter i Czara Ognia 2018-11-30 13:24:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Harry Potter i Czara Ognia" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 37 min.

Data premiery

  • 2005-11-18

Data premiery DVD

  • 2005-11-18

Box office

  • $289,994,397

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

W Hogwarcie rozgrywa się Turniej Trójmagiczny, na który przybywają uczniowie szkół z Francji i Bułgarii. Zgodnie ze starą tradycją, do turnieju mają być wybrani trzej przedstawiciele, każdej ze szkół. Jednak dziwnym zbiegiem okoliczności do turnieju zostaje wybranych czterech uczestników, w tym i Harry Potter. Odtąd na głównego bohatera czekają trzy zadania, a w związku z nimi wiele niesamowitych i niebezpiecznych przygód. Film "Harry Potter i Czara Ognia" to czwarta z kolei ekranizacja powieści J.K. Rowling.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film harry potter i czara ognia online. Reżyserem filmu jest Mike Newell. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 2 godz. 37 min. Premiera miała miejsce w piątek 18 listopad 2005. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Harry Potter i Czara Ognia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Harry Potter i Czara Ognia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.