Harry Potter i Komnata Tajemnic (2002)

Harry Potter i Komnata Tajemnic 2018-11-30 21:36:02

Źródło: filmweb.pl

Film "Harry Potter i Komnata Tajemnic" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 41 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Harry Potter (Daniel Radcliffe) powraca do Hogwartu, aby ponownie zmierzyć się z niebezpieczeństwem, tym razem zagrażającym również jego najlepszej przyjaciółce. Podczas drugiego roku pobytu w Szkole Magii i Czarodziejstwa młody Potter spotyka starych wrogów, poznaje nowego nauczyciela, odkrywa w sobie kolejne zdolności, unika śmierci z rąk domowego skrzata chcącego za wszelką cenę uratować mu życie i wraz z dwójką swoich przyjaciół, Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson) znów udaje mu się rozwiązać trudną zagadkę.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film harry potter i komnata tajemnic online. Reżyserem filmu jest Chris Columbus. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 2 godz. 41 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Harry Potter i Komnata Tajemnic" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Harry Potter i Komnata Tajemnic" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.