Harry Potter i więzień Azkabanu (2004)

Harry Potter i więzień Azkabanu 2018-12-01 19:24:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Harry Potter i więzień Azkabanu" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 21 min.

Data premiery

  • 2004-06-04

Data premiery DVD

  • 2004-06-04

Box office

  • $249,358,727

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Harry Potter i jego najlepsi przyjaciele Ron i Hermiona, po przerwie letniej powracają do Hogwartu, aby rozpocząć trzeci rok nauki. W tym samym czasie z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny przestępca - Syriusz Black! Wszystko wskazuje na to, że Black poluje na Harry'ego. Cały świat czarodziejów rozpoczyna poszukiwania zbiega; z Azkabanu zostają wysłane przerażające istoty - Dementorzy, w celu zabicia przestępcy... Film "Harry Potter i więzień Azkabanu" to trzecia z kolei ekranizacja powieści J.K. Rowling.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film harry potter i więzień azkabanu online. Reżyserem filmu jest Alfonso Cuarón. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 2 godz. 21 min. Premiera miała miejsce w piątek 04 czerwiec 2004. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Harry Potter i więzień Azkabanu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.