Hugo od basenów (1997)

Hugo od basenów 2019-03-13 23:12:27

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Hugo od basenów" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Hugo Pool

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 1997-12-12

Data premiery DVD

  • 1997-12-12

Studio

  • Wellspring Media Inc.

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Hugo Dugay zajmuje się czyszczeniem basenów w ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles. Poza pracą dziewczyna opiekuje się uzależnionym od narkotyków ojcem (Malcolm McDowell) i matką hazardzistką. Pewnego dnia stwierdza, że ma do wykonania aż czterdzieści zleceń, a sytuację komplikuje panująca w Kalifornii susza. Na domiar złego akurat tego dnia szef mafii, Chick Chicalini, urządza przyjęcie dla przyjaciół i musi mieć w basenie świeżą wodę. Tak rozpoczyna się najbardziej zwariowany dzień w życiu Hugo.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film hugo od basenów online. Reżyserem filmu jest Robert Downey Sr.. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w piątek 12 grudzień 1997. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Hugo od basenów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Hugo od basenów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.