Husk (2011)

Husk 2019-11-21 22:27:06

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Husk" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 23 min.

Data premiery

  • 2011-11-24

Data premiery DVD

  • 2011-11-24

Studio

  • After Dark Films

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Na kompletnym odludziu, pośród pól kukurydzy, grupka przyjaciół ulega wypadkowi samochodowemu. W poszukiwaniu pomocy wyruszają na znajdującą się nieopodal farmę. Jak się okazuje jest to dopiero początek ich problemów...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film husk online. Reżyserem filmu jest Brett Simmons. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 23 min. Premiera miała miejsce w czwartek 24 listopad 2011. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Husk" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Husk" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.