I Don't Feel at Home in This World Anymore (2017)

I Don't Feel at Home in This World Anymore 2018-12-01 07:03:18

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "I Don't Feel at Home in This World Anymore" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 2017-02-24

Data premiery DVD

  • 2017-02-24

Studio

  • Film Science

Kategoria wiekowa

  • TV-MA

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Młoda dziewczyna ma dość ogarniającej świat znieczulicy. Kiedy ktoś włamuje się do jej domu, postanawia szukać sprawiedliwości na własną rękę.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film i don't feel at home in this world anymore online. Reżyserem filmu jest Macon Blair. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 24 luty 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "I Don't Feel at Home in This World Anymore" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "I Don't Feel at Home in This World Anymore" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.