I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (2019)

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! 2019-03-17 18:24:15

Źródło: filmweb.pl

Film "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 39 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Film "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" opowiada losy bardzo nietypowej francuskiej rodziny. Córki Claude i Marie (seniorzy) wyszły za mąż za różnonarodowościowych mężczyzn między innymi: Muzułmanina z Algierii, Żyda, Afrykanina, Chińczyka. Rodzinie tej żyje się dobrze, ale jednak przez małą tolerancję
społeczeństwa chcą wyjechać i spełniać się za granicą. Rachid i David chcą wyjechać do Algierii i Izraela, Charles chce do Indii spełniać się jako
aktor, a Chao myśli nad przeprowadzką do Szanghaju. Marie i Claude będą próbować odwieść swoje córki od pomysłu.

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film i znowu zgrzeszyliśmy, dobry boże! online. Reżyserem filmu jest Philippe de Chauveron. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 39 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.