Il Cacciatore. Polowanie na mafię (2018)

Il Cacciatore. Polowanie na mafię 2018-12-11 21:33:47

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Il Cacciatore. Polowanie na mafię" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Il Cacciatore

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 50 min.

Data premiery

  • 2018-03-14

Zarys fabuły

Palermo, 1993. Po dziesięcioleciach rozlewu krwi, podczas których wymiar sprawiedliwości skupiał się wyłącznie na aresztowaniach drobnych przestępców, nadszedł czas, by zająć się mafijnymi szefami. Ulice Palermo są przesiąknięte krwią przez wojnę pomiędzy dwoma mafijnymi klanami odbierającymi życie zarówno przestępcom, jak i niewinnym. Dwóch rywalizujących ze sobą bossów walczy o dominację, stojąc w obliczu rosnącej presji prawa. W centrum wydarzeń znajduje się Saverio Barone, młody i ambitny prokurator z prowincji, który ma odwagę stanąć w obronie tego co słuszne. Po tym jak odważył się donieść na swojego skorumpowanego szefa, jego postępowanie zwraca uwagę szefa Sztabu antymafijnego w Palermo, który wciela go do swojej jednostki.

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 Nel bosco
1 2 Fuoco amico
1 3 Un PM da marciapiede
1 4 Un giorno perfetto
1 5 Idi di marzo
1 6 Famiglia
1 7 Cacciatori
1 8 Eredità
1 9 La tana del Bianconiglio
1 10 Bersagli
1 11 Freaks
1 12 Sì, lo voglio

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial il cacciatore. polowanie na mafię online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 50 min. Premiera miała miejsce w środa 14 marzec 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Il Cacciatore. Polowanie na mafię" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Il Cacciatore. Polowanie na mafię" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.