Iluzja 2 (2016)

Iluzja 2 2018-12-30 23:20:43

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Iluzja 2" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Now You See Me 2

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 9 min.

Data premiery

  • 2016-06-10

Data premiery DVD

  • 2016-06-10

Box office

  • $65,030,563

Studio

  • Lionsgate

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji - ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy - tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film iluzja 2 online. Reżyserem filmu jest Jon M. Chu. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Kryminał. Cały film trwa około 2 godz. 9 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 czerwiec 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Iluzja 2" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Iluzja 2" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.