I'm Dangerous Tonight (1990)

I'm Dangerous Tonight 2019-03-16 20:49:16

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "I'm Dangerous Tonight" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 1990-08-08

Data premiery DVD

  • 1990-08-08

Studio

  • MCA Universal Home Video

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Starożytna aztecka tkanina przypadkowo trafia w posiadanie młodej kobiety (Mädchen Amick).  Amy postanawia uszyć sobie z owego czerwonego materiału sukienkę. Niestety każdy kto założy tę szatę, staje się niebezpieczny, traci wszelkie zahamowania.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film i'm dangerous tonight online. Reżyserem filmu jest Tobe Hooper. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w środa 08 sierpień 1990. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "I'm Dangerous Tonight" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "I'm Dangerous Tonight" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.