Imperium (2016)

Imperium 2018-11-30 17:07:10

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Imperium" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 49 min.

Data premiery

  • 2016-08-19

Data premiery DVD

  • 2016-08-19

Studio

  • Tycor International Film Company

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Daniel Radcliffe jakiego jeszcze nie widzieliście, gra Nate'a Fostera, młodego, pełnego ideałów i wykształconego analityka wywiadu, który tuż po rozpoczęciu pracy w FBI zostaje zatrudniony do walki z międzynarodowymi terrorystami. Nate wkrótce odkrywa nieprawidłowości, kiedy udaremniane przez niego próby ataków terrorystycznych okazują się ustawkami - spektakularnymi próbami uspokojenia pełnego niepokoju społeczeństwa i wypracowania statystyk. Po odkryciu przemytu cezu-137, podstawowego składnika do budowy brudnej bomby, Nate konsultuje się z agentką Angelą Zamparo (Toni Collette), która jest przekonana, że spisek to sprawka rodzimych białych supremistów. Wyrwany zza biurka, wbrew własnemu przekonaniu, Nate w konspiracji podejmuje wyścig z czasem, infiltrując niebezpieczną grupę terrorystów reprezentujących "białą siłę" dążącą do oczyszczenia kraju poprzez śmierć i zniszczenie.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film imperium online. Reżyserem filmu jest Daniel Ragussis. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 49 min. Premiera miała miejsce w piątek 19 sierpień 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Imperium" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Imperium" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.