Insatiable (2018)

Insatiable 2018-12-01 00:25:07

Źródło: filmweb.pl

Serial "Insatiable" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz.

Zarys fabuły

Patty (Debby Ryan), przez lata prześladowana, lekceważona i niedoceniana z powodu swojej wagi, nagle chudnie i bierze odwet na wszystkich, którzy kiedykolwiek ją skrzywdzili. Bob Armstrong (Dallas Roberts), skompromitowany mecenas, którego prawdziwą pasją jest szkolenie uczestniczek konkursów piękności, jako jedyny dostrzega potencjał tkwiący w Patty i bierze ją pod swoje skrzydła - najpierw jako klientkę, której udziela porad prawnych, potem - już jako uczestniczkę wyborów miss, której pomaga w walce o tytuł najpiekniejszej. Ani Bob, ani jego żona Coralle (Alyssa Milano) nie mają jednak pojęcia, jak wielki jest głod zemsty u Patty i do czego może się ona posunąć, żeby odegrać się na każdym, kto kiedykolwiek ją zranił.

Galera zdjęć

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 Pilot (pilot)
1 2 Skinny Is Magic
1 3 Miss Bareback Buckaroo
1 4 WMBS
1 5 Bikinis and Bitches
1 6 Dunk 'N' Donut
1 7 Miss Magic Jesus
1 8 Wieners and Losers
1 9 Bad Kitty
1 10 Banana Heart Banana
1 11 Winners Win. Period.
1 12 Why Bad Things Happen

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial insatiable online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 1 godz. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Insatiable" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Insatiable" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.