Iron Sky: The Coming Race (2019)

Iron Sky: The Coming Race 2018-12-21 21:41:25

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Iron Sky: The Coming Race" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2019-01-16

Zobacz również

Zarys fabuły

Dwadzieścia lat po wydarzeniach z "Żelaznego nieba" dawna nazistowska baza księżycowa stała się ostatnim schronieniem ludzkości. Ziemia została zniszczona przez wojnę nuklearną, ale zakopana głęboko pod pustkowiem leży moc, która może uratować ostatnią ludzkość - lub zniszczyć ją raz na zawsze. Prawda o stworzeniu ludzkości zostanie ujawniona, gdy stary wróg poprowadzi naszych bohaterów na przygodę do pustej ziemi. Aby uratować ludzkość muszą walczyć z Vril, starożytną gadaczką zmiennokształtną i ich armią dinozaurów.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film iron sky: the coming race online. Reżyserem filmu jest Timo Vuorensola. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Premiera miała miejsce w środa 16 styczeń 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Iron Sky: The Coming Race" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Iron Sky: The Coming Race" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.