Ja i mój kochany pies (2015)

Ja i mój kochany pies 2018-11-30 17:04:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Ja i mój kochany pies" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Zoey to the Max

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 26 min.

Data premiery

  • 2015-02-24

Data premiery DVD

  • 2015-02-24

Studio

  • Brand

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Zoey jest trzynastolatką wychowywaną w rodzinie zastępczej i potrzebuje miłości rodzicielskiej. Na domiar złego zostaje przeniesiona z miasta, w którym się wychowywała. Ciężko przychodzi jej integracja z nową rodziną, szczególnie, że ich pies Max, wielokrotnie nagradzany champion zostaje porwany i to wtedy gdy, był jedynie pod opieką Zoey. Dziewczynka postanawia odzyskać psa i sama rusza mu na pomoc stawiając czoła wielu przeciwnościom.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ja i mój kochany pies online. Reżyserem filmu jest Jim Valdez. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 1 godz. 26 min. Premiera miała miejsce w wtorek 24 luty 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ja i mój kochany pies" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ja i mój kochany pies" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.