Jack: Pogromca olbrzymów (2013)

Jack: Pogromca olbrzymów 2018-12-06 20:27:10

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Jack: Pogromca olbrzymów" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Jack the Giant Slayer

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 54 min.

Data premiery

  • 2013-03-01

Data premiery DVD

  • 2013-03-01

Box office

  • $65,171,860

Studio

  • Warner Bros.

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Pradawny spór ożywa, kiedy młody mężczyzna imieniem Jack (Nicholas Hoult) przypadkowo otwiera bramę między światem ludzi, a przerażającym światem olbrzymów. Olbrzymy, po raz pierwszy od stuleci uwolnione na ziemi, usiłują odzyskać panowanie nad lądem, który kiedyś utraciły, a Jack musi stanąć do walki i je powstrzymać. W walce o królestwo, lud i miłość odważnej księżniczki musi zmierzyć się z niepokonanymi wojownikami, choć dotychczas wierzył, że istnieją tylko w legendach... Teraz sam może stać się legendą.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film jack: pogromca olbrzymów online. Reżyserem filmu jest Bryan Singer. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 1 godz. 54 min. Premiera miała miejsce w piątek 01 marzec 2013. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Jack: Pogromca olbrzymów" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Jack: Pogromca olbrzymów" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.