Jak urodzić i nie zwariować (2012)

Jak urodzić i nie zwariować 2018-12-14 02:04:49

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Jak urodzić i nie zwariować" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • What to Expect When You're Expecting

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 2012-05-18

Data premiery DVD

  • 2012-05-18

Box office

  • $41,102,171

Studio

  • Lionsgate Films

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko". Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego. Alex, uczęszcza na spotkania "bracholi" – świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, "jak to naprawdę jest". Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować…

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film jak urodzić i nie zwariować online. Reżyserem filmu jest Kirk Jones. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w piątek 18 maj 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Jak urodzić i nie zwariować" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Jak urodzić i nie zwariować" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.