Jej wysokość Afrodyta (1995)

Jej wysokość Afrodyta 2018-11-30 15:35:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Jej wysokość Afrodyta" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Mighty Aphrodite

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Data premiery

  • 1995-11-10

Data premiery DVD

  • 1995-11-10

Studio

  • Miramax Films

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Nowojorski dziennikarz sportowy, Lenny (Woody Allen), wraz z żoną (Helena Bonham Carter), decydują się na adopcję dziecka. Kiedy z noworodka wyrasta nadzwyczaj inteligentny, bystry chłopiec, Lenny chce odnaleźć i poznać jego biologiczną matkę. Podstępem zdobywa niedostępny dla niego adres kobiety i udaje się na jej spotkanie. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu, Linda (Mira Sorvino), okazuje się nie do końca bym być tym, kogo się spodziewał…   Błyskotliwa komedia Woody'ego Allena zainspirowana była grecką tragedią. Za jej scenariusz, w 1996 roku, twórca został nominowany do Oscara.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film jej wysokość afrodyta online. Reżyserem filmu jest Woody Allen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 listopad 1995. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Jej wysokość Afrodyta" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Jej wysokość Afrodyta" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.