Jezus (1999)

Jezus 2019-03-13 23:25:08

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Jezus" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Jesus

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 54 min.

Data premiery

  • 2000-05-14

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zobacz również

Zarys fabuły

Kolejna wersja ekranizacji Ewangelii. Tym razem jednak postawiono na efekty specjalne i aluzje do współczesności. Ponadto w wielu przypadkach Pismo Święte potraktowano dość swobodnie i powierzchownie, próbując jednak pokazać wielką miłość Jezusa..

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film jezus online. Reżyserem filmu jest Roger Young. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 54 min. Premiera miała miejsce w niedziela 14 maj 2000. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Jezus" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Jezus" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.