Jimmy the Gent (1934)

Jimmy the Gent 2019-03-13 23:25:35

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Jimmy the Gent" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 7 min.

Data premiery

  • 1934-03-17

Studio

  • Warner Bros.

Kategoria wiekowa

  • Passed

Zobacz również

Zarys fabuły

Pozbawiony skrupułów detektyw Jimmy Corrigan poszukuje zagubionej spadkobierczyni majątku. Z powodu porywczości traci ukochaną, Joan Martin, na rzecz swego uczciwego konkurenta, Jamesa Wallinghama. Jimmy próbuje temu zaradzić stwarzając pozory szacunku dla działań przeciwnika. W między czasie odkrywa, że Wallingham jest oszustem.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film jimmy the gent online. Reżyserem filmu jest Michael Curtiz. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 7 min. Premiera miała miejsce w sobota 17 marzec 1934. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Jimmy the Gent" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Jimmy the Gent" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.