Jonas Brothers - Koncert (2009)

Jonas Brothers - Koncert 2018-12-27 16:38:42

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Jonas Brothers - Koncert" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Jonas Brothers: The 3D Concert Experience

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 16 min.

Data premiery

  • 2009-02-27

Data premiery DVD

  • 2009-02-27

Box office

  • $19,024,826

Studio

  • IMAX/Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • G

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jednych z najsłynniejszych obecnie braci w trzech wymiarach. Podbijający serca nastolatek Jonas Brothers podczas koncertów, które odbyły się w ramach trasy "Burning Up". Poza muzyką fani będą mogli zobaczyć także unikalne materiały dokumentalne.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film jonas brothers - koncert online. Reżyserem filmu jest Bruce Hendricks. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dokumentalny. Cały film trwa około 1 godz. 16 min. Premiera miała miejsce w piątek 27 luty 2009. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Jonas Brothers - Koncert" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Jonas Brothers - Koncert" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.