Kemping (2014)

Kemping 2018-12-06 11:25:39

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kemping" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 20 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Rodzice zabierają swoje dzieci na coroczny wspólny wyjazd na kemping. Alicja (Olga Sarzyńska) przyjeżdża specjalnie z Holandii, gdzie mieszka i pracuje, by porozmawiać z rodzicami o swoich planach na przyszłość. Jej ojciec (Krzysztof Globisz) jest porywczym i konserwatywnym człowiekiem, dlatego rozmowa z nim nie należy do łatwych.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kemping online. Reżyserem filmu jest Krzysztof Jankowski. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia obycz.. Cały film trwa około 20 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kemping" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kemping" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.