Kes (1969)

Kes 2019-03-16 00:36:42

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Kes" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 1970-04-03

Data premiery DVD

  • 1970-04-03

Studio

  • Image Entertainment

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Czternastoletni Billy żyje w górniczym miasteczku, na północy Anglii. Mieszka z zapracowaną matką oraz z przyrodnim, starszym bratem, z którym nie umie się porozumieć. Rodzina jest bardzo biedna i Billy zarabia na życie roznoszeniem gazet. Szkoła go nudzi, grubiańscy koledzy drwią z jego ubóstwa i drobnej postury, a nauczyciele nie interesują się swoimi podopiecznymi. Billy wykorzystuje każdą okazję, by wyrwać się za miasto i obserwować ptaki. Podczas kolejnej wyprawy znajduje gniazdo dzikiego sokoła, skąd zabiera jedno pisklę. W ogrodowej szopie zaczyna tresować ptaka, wykorzystując do tego ukradzioną książkę...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film kes online. Reżyserem filmu jest Ken Loach. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w piątek 03 kwiecień 1970. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Kes" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Kes" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.